Historie

V roce 2014 byla v Liberci založena Jawpro Distribution s.r.o., jejíž původní myšlenkou byl prodej originálního a kvalitního outdoorového vybavení. Hned první rok jsme získali výhradní zastoupení, a to rakouských nerozbitných brýlí Gloryfy. V roce 2015 jsme započali spolůpraci s Korejským výrobcem značky N.rit (Natural Spirit), který je zaměřen na výrobu reklamních textilních doplňku z mikrovlákna a to především pro sport a volný čas. 

Časová osa

 

 • 2015

  V roce 2015 došlo na změnu názvu na Sportica s.r.o. Po úspěšném prvním roce existence jsme si zapsali do portfolia další originální produkty -  funkční výrobky jihorejské značky N-rit a australské žabky Gumbies. Zároveň jsme spustili první web s e-shopem a začali jsme být vidět i mezi zákazníky - poprvé jsme se účastnili největších veletrhů u nás, Sport Life a OPTA v Brně.

 • 2016

  V roce 2016 jsme založili Sporticu Promo, určenou k prodeji reklamních předmětů. Dlouholeté zkušenosti našeho partnera v Koreji pomohly ke vzniku nové oblasti propagace. Naše služby zahrnují celý proces od návrhu, po zpracování a následnou logistiku. Máme za sebou první zakázky, které k nám přivádí naše stálé zákazníky.

 • 2017

  Přestěhovali jsme se do nových a větších prostor v Liberci. Vydali jsme první katalog Sportica Promo. První účasta na veletrhu Reklama Polygraf v Praze.

 • 2018

  Sportica promo neustále roste a vyvíjí se; vzniká nový web, který odpovídá progresivnímu charakteru firmy i originalitě jejich výrobků. Neustále zdokonalujeme výrobní procesy, držíme vysokou kvalitu zpracování a zaručujeme funkčnost našich výrobků. Účast na veletrhu Reklama Polygraf v Praze.  

 • 2019

  Založení vlastního grafického studia. Účast na veletrhu Reklama Polygraf v Praze.

 • 2020

  Rozšíření nabídky reklamních předmětů. Nová spolupráce s výrobci z Asie.