Kufry a zavazadle

Dvoutónový skladný kufřík

Dvoutónový skladný kufřík - Antracitová
Praktický dvoutónový skladný kufřík z polyesteru 600D s kolečky, velkým hlavním oddílem a přední kapsou na zip. Rychlé a snadné skládání a rozkládání pro jednoduché uložení.

Kufr Na Kolečkách Silmour - Stříbrná

Kufr Na Kolečkách Silmour - Stříbrná
Pevný plastový kufr se 4 otočnými kolečky, teleskopickou rukojetí, držákem na tablet a TSA zámkem. Vč. přihrádky na power banku a USB výstupem. Bez power banky.

Skládací kufřík na kolečkách Flex

Skládací kufřík na kolečkách Flex
Novinka
Cestujte bezpečně a s plnou flexibilitou. Skládací kufřík Flex je unikátní kombinací přenosné brašny a cestovního kufříku na kolečkách. Jednoduchá transformace v řádu sekund! Praktické skládací provedení umožňuje rozšíření prostoru až o 50 %. Přední zabezpečené otevírání pro rychlý přístup (např. při letištní kontrole) k vašemu notebooku nebo toaletním potřebám. Pro ty je určená průhledná toaletní taštička připevněná magnetickým zapínáním. Chytré řešení množství kapes a přihrádek pro přehlednou organizaci všech cestovních potřeb. Přizpůsobitelné síťky a magnetický click systém pro kompresi obsahu. Neoddělitelnou součástí kolekce XD Design jsou nedobytné vlastnosti, jako je integrovaný TSA zámek a skryté kapsy. USB nabíjecí port pro snadné nabíjení v pohybu. Vyrobeno z recyklovaných PET (rPET) pomocí technologie AWARE. Ochranný vzor®
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku